DRÓB 

Hodowla drobiu to doskonałe zajęcie niemal dla każdego, kto posiada kawałek ziemi i chce mieć codzienny dostęp do świeżych jaj z przydomowego podwórka. Oprócz oczywistych korzyści, wynikających z posiadania własnego, domowego kurnika, każdy gospodarz może rozpocząć swoją działalność gospodarczą i zacząć sprzedawać jajka, mięso, oraz - jak w przy...

Hodowla drobiu to doskonałe zajęcie niemal dla każdego, kto posiada kawałek ziemi i chce mieć codzienny dostęp do świeżych jaj z przydomowego podwórka. Oprócz oczywistych korzyści, wynikających z posiadania własnego, domowego kurnika, każdy gospodarz może rozpocząć swoją działalność gospodarczą i zacząć sprzedawać jajka, mięso, oraz - jak w przypadku gęsi - pierze. Aby hodowla drobiu mogła cieszyć się renomą, zdrowiem i zyskami na odpowiednim poziomie, należy pamiętać o kilku niezbędnych elementach.

Więcej
na stronie
Wspomaganie ochrony przeciwgrzybiczne

61,30 zł
Brak magazynie
Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

85,86 zł
Wyselekcjonowane glinokrzemiany, kombinacja enzymów oraz wyciągi ziołowe, jako skuteczna metoda wspomagania zwalczania mikotoksyn w mieszance paszowej

395,01 zł
Wyselekcjonowane glinokrzemiany, kombinacje enzymów, wyciągi ziołowe oraz komórki drożdży, jak skuteczna metoda wspomagania zwalczania mikotoksyn w mieszance paszowej.

594,00 zł
Wspomaga sprawność fizjologiczną mięśni, układu krwionośnego i błon śluzowych

66,96 zł
Wspomaga sprawność fizjologiczną mięśni, układu krwionośnego i błon śluzowych

334,80 zł

Bacti Protect

0 Review(s)
Mieszanka monoglicerydów krótko- i średnio-łańcuchowych kwasów tłuszczowych

429,84 zł
Wysoko skoncentrowana mieszanka paszowa uzupełniająca do konserwowania pasz.

198,72 zł
Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

75,50 zł
Zdrowi rodzice, liczne i silne potomstwo

49,68 zł
Cid Miedź - zakwaszacz płynny z dodatkiem miedzi. Mieszanka 7 kwasów organicznych(mrówkowy, propionowy, ortofosforowy, mlekowy, octowy, cytrynowy, jabłkowy) z aktywną miedzią w postaci płynnej.

17,98 zł
Zdrowi rodzice, liczne i silne potomstwo

248,40 zł

Mix Orego 1kg

0 Review(s)
Zdrowy układ pokarmowy, lepsze przyrosty wagi

79,92 zł
Brak magazynie
Widoczne 16 - 28 z 28 produktów

Przejdź do góry