Najlepsi sprzedawcy

na stronie
Nowy
Olej dyniowy Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno z najwyższej jakości pestek dyni. Olej ten jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.

29,99 zł
Eurocid Premium jest zakwaszaczem dla drobiu w formie sypkiej, o najwyższym możliwym poziomie koncentracji kwasów organicznych do uzyskania przy dzisiejszej światowej technologii (69% kwasów na nośniku mineralnym). Dzięki tej właściwości jest bardzo wydajnym produktem, gdyż stosuje się go jedynie 0,5 - 2kg na tonę paszy. 

306,45 zł
Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

65,34 zł
Mieszanka Paszowa Uzupełniająca Stop Salmonella, to selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami toksynotwórczymi.

249,48 zł
Nowy
Olej z czarnuszki Oliwia Kaszubska to produkt tłoczony na zimno, nierafinowany. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), oraz składników odżywczych. Charakteryzuje się mocnym, korzennym smakiem i aromatem, oraz ciemnym bursztynowym kolorem.

29,90 zł
Zestaw minerałów, witamin i aminokwasów wzmacniających ptaki przed lotem.

44,78 zł
Alkaliczny preparat pianowy z aktywnym chlorem bezpieczny dla metali lekkich

341,58 zł
Brak magazynie
Najwyższy poziom stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania

306,45 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3E 5 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

459,00 zł
Selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami.
63,99 zł -5%
60,79 zł
Preparat dezynfekcyjny na bazie aktywnego chloru

227,98 zł
Preparat dezynfekcyjny na bazie amfoterycznych związków powierzchniowo czynnych

711,73 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3E 1 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

91,80 zł
Nowy
Olej z wiesiołka Oliwia Kaszubska jest olejem nierafinowanym, tłoczonym na zimno o łagodnym smaku, delikatnym zapachu i złocistej barwie. Można stosować go do bezpośredniego spożycia, jak również jako dodatek do potraw zimnych.

37,00 zł
Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

75,50 zł
Widoczne 16 - 30 z 36 produktów

Przejdź do góry