Najlepsi sprzedawcy

na stronie
Kompletny zestaw wszystkich witamin i aminokwasów egzogennych dla zwierząt hodowlanych.

72,36 zł
Preparat dezynfekcyjny, bakterio, grzybo i wirusobójczy

644,70 zł
Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

85,86 zł
Olej dyniowy Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno z najwyższej jakości pestek dyni. Olej ten jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.

29,99 zł
Eurocid Premium jest zakwaszaczem dla drobiu w formie sypkiej, o najwyższym możliwym poziomie koncentracji kwasów organicznych do uzyskania przy dzisiejszej światowej technologii (69% kwasów na nośniku mineralnym). Dzięki tej właściwości jest bardzo wydajnym produktem, gdyż stosuje się go jedynie 0,5 - 2kg na tonę paszy. 

340,20 zł
Selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami.

81,11 zł
Mieszanka Paszowa Uzupełniająca Stop Salmonella, to selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami toksynotwórczymi.

274,54 zł
Najwyższy poziom stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania

340,20 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3E 1 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

91,80 zł
Olej z czarnuszki Oliwia Kaszubska to produkt tłoczony na zimno, nierafinowany. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), oraz składników odżywczych. Charakteryzuje się mocnym, korzennym smakiem i aromatem, oraz ciemnym bursztynowym kolorem.

29,90 zł
Zestaw minerałów, witamin i aminokwasów wzmacniających ptaki przed lotem.

44,79 zł
Alkaliczny preparat pianowy z aktywnym chlorem bezpieczny dla metali lekkich

351,58 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3E 5 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

459,00 zł
Olej rzepakowy Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno. Jest to bogate źródło cennych składników odżywczych, oraz naturalnych kwasów tłuszczowych. Do jego tłoczenia używamy wyłącznie wysokiej jakości bezerukowych nasion rzepaku.

10,90 zł
Promocja!
Olej lniany Oliwia Kaszubska jest tłoczony na zimno w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Do jego produkcji używane są jedynie wysokiej jakości ziarna lnu co zapewnia wysoką zawartość naturalnych składników odżywczych, oraz kwasów omega.

15,90 zł
Widoczne 16 - 30 z 42 produktów

Przejdź do góry