• Booster 22,6 kg

Preparat dezynfekcyjny na bazie nadtlenku wodoru

345.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 506325315

Zostaw telefon

Booster jest preparatem na bazie nadtlenku wodoru, przeznaczonym do stosowania w hodowli bydła, trzody chlewnej, drobiu a także w przemyśle spożywczym i gastronomii. Dodatkowo produkt jest przeznaczony dezynfekcji wody płuczącej produkty w przemyśle mięsnym, drobiarskim i warzywniczym. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Jest skuteczny wobec bakterii Legionella, Salmonella i Listeria. Preparat stosowany jest głównie do obiegowego mycia i dezynfekcji systemów pojenia i dezynfekcji wody pitnej. Produkt przeznaczony jest do urządzeń i powierzchni zarówno mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Preparat wykazuje szczególną skuteczność w stosunku do mocno przywartych, trudno usuwalnych osadów o charakterze organicznym, zwłaszcza podczas mycia w układach obiegowych CIP w wysokich temperaturach (do 80ºC). Dodatek preparatu do roztworów alkalicznych znacznie przyśpiesza rozpuszczanie osadów przez alkalia, dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu mycia. Preparat nadaje się do mycia wszystkich typowych powierzchni, które standardowo myje się roztworami ługu. Preparat wykazuje działanie dezynfekcyjne, jest skuteczny wobec bakterii i grzybów. Preparat może być stosowany w obiegach zamkniętych poprzez natrysk, ręcznie lub zanurzeniowo. Booster cechuje się doskonałymi właściwościami ekologicznymi - stosowanie preparatu obniża chemiczne zapotrzebowanie tlenu w ściekach.

Cechy :

•   skutecznie usuwa trudno rozpuszczalne osady organiczne;

 •   odpowiedni do automatycznego dozowania i kontroli stężeń poprzez pompę     sprzężoną z pompą alkaliów, proporcjonalnie do ilości dozowanych alkaliów;

•   wykazuje właściwości dezynfekcyjne;   

Właściwości :

 Postać:      przeźroczysta, bezbarwna ciecz pH (1% roztwór, 20ºC):    ok. 3,5

Gęstość (w 20ºC):    ok. 1,13 g/cm³

 Chemiczne zapotrzebowanie tlenu (ChZT): nie dotyczy

Zawartość azotu (N):     nie zawiera

Zawartość fosforu (P):    < 1 g/kg

Powyższe właściwości reprezentują wartości typowe dla tego preparatu i mogą ulec zmianie. Nie należy ich traktować jako specyfikacji preparatu.

Skład preparat na bazie nadtlenku wodoru
Stosowanie w stężeniach : dezynfekcja do 3% ukwaszanie i dezynfekcja wody 0,04 - 0,2%
Opakowanie kanister 22,6 kg
Wskazania sanityzacja wody pitnej
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.