• Kategorie
  • Szukaj
  • Inne produkty dla hodowli

Produkty niezbędne do hodowli


Każda hodowla wymaga zastosowania specjalistycznych produktów. Tylko dzięki nim możliwe jest utrzymywanie odpowiednich warunków pracy, a codzienne obowiązki stają się znacznie łatwiejsze. Zadbaliśmy więc o to, aby w kategorii Inne dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych narzędzi.

Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, zapewnią komfort i zabezpieczą zarówno Ciebie, jak i Twoje zwierzęta przed szkodliwymi czynnikami.
Co można znaleźć w kategorii Inne?

W zakładce Inne umieściliśmy wszystkie produkty, które również są bardzo ważne, ale z pewnych względów nie udało nam się ich nigdzie zaklasyfikować. Znajdziesz tu między innymi rękawice ochronne dla zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia dłoni. Bardzo wytrzymałe, a jednocześnie zapewniające doskonałą manualność. Koniec z odciskami i licznymi zabrudzeniami. Posiadając ten produkt, odporny jesteś nawet na kwasy, oleje czy detergenty. W asortymencie rękawice dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, przez co z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

Są tutaj też różnorodne środki do dezynfekcji o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych. Specjalnie opracowana formuła dopuszcza ich stosowanie w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Nie wypada też nie wspomnieć o nawozach dolistnych do dokarmiania roślin oraz zakwasza czach do paszy, z którymi unikniesz rozwoju pleśni i mikotoksyn. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza podczas ich dłuższego przechowywania.