• O nas

rolnik-karmiacy-swinie.jpg

Sklep internetowy z produktami dla hodowli zwierząt - mojahodowla.pl

Miło, że nas odwiedzasz! Możliwe, że stawiasz pierwsze kroki na tej stronie. Być może jeszcze nie zdążyłeś tego zauważyć, ale istnieje coś, co nas łączy. TROSKA. Jako hodowca codziennie dbasz o dobre warunki chowu zwierząt. Pod Twoją opieką znajduje się stado niemalże całkowicie od Ciebie zależne. To spora odpowiedzialność. Dlatego spójrz na nas, jak na partnera w hodowli.

Dostarczymy Ci narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym unikniesz problemów związanych z hodowlą zwierząt. Nasz cel jest bardzo zbliżony do Twojego. Zdążyliśmy się przekonać, że zdrowe stado, to zadowolony hodowca. Dlatego pozwól, że przedstawimy się w kilku prostych słowach.


Dzień dobry hodowco!

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Nasze doświadczenie to efekt wieloletniej pracy z hodowcami z całego świata. Wiedzę zdobywaliśmy latami. Uczestniczyliśmy w pracy wybitnych technologów. Przyglądaliśmy się codzienności hodowców. Ta zawiła droga doprowadziła nas do miejsca, w którym jesteśmy.

Proponujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu żywienia zwierząt. To odpowiedź na codzienne problemy hodowców, ich oczekiwania i potrzeby. Dostarczamy narzędzi niezbędnych do utrzymania hodowli w zdrowiu. Chcemy być partnerem w tym biznesie. Dlatego dokładamy starań, by proponowane rozwiązania zwiększały zyski hodowcy. Doskonale wiemy, że droga do tego celu jest jedna. Oznacza zdrowe i silne stado.


Oferta idealna dla hodowcy

Efekt wieloletniej współpracy z hodowcami widać, jak na dłoni. Wystarczy kliknąć zakładkę PRODUKTY. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania hodowli w zdrowiu i dobrej kondycji. Oferujemy kompleksy witamin, mieszanki paszowe i suplementy. Znajdziesz tu środki chroniące zwierzęta przed chorobami i drobnoustrojami.

Nasza oferta obejmuje drób, bydło, trzodę i gołębie. Znajdziesz w niej sprawdzone i polecane przez innych hodowców produkty z zakresu żywienia zwierząt. W odpowiedzi na potrzeby hodowli rozszerzyliśmy ofertę o środki niezbędne do dezynfekcji miejsc, w których przetrzymywane są zwierzęta. Właściwa higiena i troska o czystość to podstawowe zabiegi pielęgnacyjne.


Ta marka to jakość

Asortyment naszych wirtualnych półek to efekt badań, wytrwałości i ciężkiej pracy. Wierzymy, że dostarczone przez nas rozwiązania to program żywienia optymalny dla każdej hodowli. Dlatego oferujemy produkty sygnowane markami: Eurovito i Diversey Polska. Z pewnością nazwy te brzmią znajomo. Być może produkty tych marek pojawiły się w Twojej hodowlanej codzienności. Zatem ich jakość nie jest Ci obca. Na co dzień kierujemy się zasadą, by wsłuchiwać się w oczekiwania klientów.

Właśnie dlatego asortyment sklepu to podsumowanie opinii hodowców, z którymi współpracowaliśmy. Sugerujemy się także mottem, które przyświeca naszej codziennej pracy:

"Mądry wybór, to idealne rozwiązania dla każdego hodowcy".