• OLEJ LNIANY 5L

Olej lniany z pierwszego tłoczenia na zimno, produkcji polskiej charakteryzującym się najkorzystniejszym stosunkiem kwasów Omega3 do Omega6. Każdy właściciel koni pragnie dla swojego „przyjaciela" dobierać jak najlepsze produkty w jego żywieniu. Olej lniany stosowany w  żywieniu koni jest coraz  bardzo powszechny. Piękna i lśniąca sierść jeden z efektów stosowania oleju lnianego ale również energia dla koni przy intensywnym treningu. Jak wiadomo tłuszcz jest wysokokaloryczny  i jest strawny w 70-80% a pozostała część przyswajalna i wykorzystana przez organizm.

111.61
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 506325315

Zostaw telefon

Olej lniany z pierwszego tłoczenia na zimno, produkcji polskiej charakteryzującym się najkorzystniejszym stosunkiem kwasów Omega3 do Omega6.

Każdy właściciel koni pragnie dla swojego „przyjaciela" dobierać jak najlepsze produkty w jego żywieniu. Olej lniany stosowany w  żywieniu koni jest coraz  bardzo powszechny. Piękna i lśniąca sierść to nie tylko efekt stosowania oleju lnianego ale również energia dla koni pry intensywnym treningu. Jak wiadomo tłuszcz jest wysokokaloryczny  i jest strawny w 70-80% a pozostała część przyswajalna i wykorzystana przez organizm.

Funkcje oleju w żywieniu koni to oprócz wtórnego źródła energii, regulacja czynności trawiennych i pracy układu pokarmowego, korzystny wpływ na stan skóry, sierści i rogu kopytowego (połysk sierści i elastyczność rogu), wzmocnienie układu odpornościowego, zmniejszenie stanów zapalnych oraz redukcja bolesności mięśni. Olejom przypisuje się także zwiększenie ruchomości stawów.

Dawkowanie:

  • Konie hodowlane oraz lekko pracujące 20-60ml/dzień/koń,
  • Konie sportowe i rekreacyjne poddane średnim obciążeniom 50 -100ml/dzień/koń
  • konie sportowe w intensywnym treningu: 90-160 ml/dzień/koń.
Skład 100% oleju lnianego tłoczonego na zimno
Stosowanie •Konie hodowlane oraz lekko pracujące 20-60ml/dzień/koń, •Konie sportowe i rekreacyjne poddane średnim obciążeniom 50 -100ml/dzień/koń •konie sportowe w intensywnym treningu: 90-160 ml/dzień/koń.
Opakowanie 1L,5L,20L
Wskazania - poprawia jakość rogu kopytowego, przeciwdziała wysuszeniu i pęknięciom kopyt - poprawia jakość sierści
NAZWA Olej lniany
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.