• Sucha dezynfekcja - San Dry

Idealny mikroklimat i sucha dezynfekcja budynków inwentarskich

Opakowanie
94.71
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 506325315

Zostaw telefon

San Dry to mieszanka paszowa mineralna w formie sypkiej, który stosuje się w celu osuszania budynków inwentarskich bez względu na gatunek zwierząt gospodarskich. Dzięki silnemu działaniu dezynfekcyjnemu bardzo skutecznie polepsza warunki zoohigieniczne, przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa zwierzętom znajdującym się w budynku.San Dry oprócz właściwości eliminacji bakterii, wirusów, grzybów oraz kokcydiów, wchłania również amoniak i gaz siarkowy znacząco obniżając ich poziom w pomieszczeniu. Ponadto ogranicza rozwój larw much oraz innych niepożądanych owadów. San Dry to idealne rozwiązanie na każdą porę roku!

Największą korzyścią dla Hodowcy, który stosujeSan Dry jest zdecydowanie zdrowsze stado, a więc mniej ingerencji służb weterynaryjnych i leczenia farmakologicznego, wyższe przyrosty masy ciała oraz lepsze pobranie i wykorzystanie paszy przez zwierzęta - lepszy wynik przy mniejszych nakładach.

Skład glinka mineralna, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek cynku, chloroamina 0,2%
Stosowanie przez tydzień należy stosować codziennie w ilości 50g na 1m2; następnie w celu zachowania prawidłowego mikroklimatu w budynku raz dziennie w odstępie 7-dniowym w ilości 50g na 1m2
Wskazania stosować profilaktycznie w hodowli zwierząt gospodarskich (trzoda chlewna, drób, bydło, konie, króliki)
Karencja nie obowiązuje
NAZWA San Dry 20 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.