Vitamin D3 + Minerals 1kg

Nowy produkt

Już od pierwszego dnia życia wspomaga system immunologiczny, nerwowy, budowę kośćca

18 Pozycje

W magazynie

92,88 zł brutto.

Share:

Chcąc zadbać o prawidłowy i równomierny chów zwierząt, premiks Vitamin D3 + Minerals powinno stosować się już od ich pierwszego dnia życia.

Preparat wspomaga metabolizm i efektywne wykorzystanie składników mineralnych w organizmie, ma wpływ na prawidłowy rozwój kośćca.

Mocny i zdrowy organizm oznacza w konsekwencji uzyskanie lepszych efektów produkcyjnych, czyli to, o co zabiega każdy hodowca.

Składwitamina D3 15 000 000 I.U, wapń 900 mg, magnez 1 000 mg, fosfor 1 100 mg, sód 5000 mg, cynk w formie chelatowej 500 mg
Stosowanie250 - 500ml / 1000l wody pitnej
Karencjanie obowiązuje
Opakowanie1 kg
WskazaniaPrzeznaczony do wszystkich gatunków i grup produkcyjnych profilaktycznie w okresie najbardziej intensywnego wzrostu i podczas nieprawidłowości w mineralizacji kośćca.

Napisz opinię

Vitamin D3 + Minerals 1kg

Vitamin D3 + Minerals 1kg

Już od pierwszego dnia życia wspomaga system immunologiczny, nerwowy, budowę kośćca

Eurocid Premium jest zakwaszaczem dla drobiu w formie sypkiej, o najwyższym możliwym poziomie koncentracji kwasów organicznych do uzyskania przy dzisiejszej światowej technologii (69% kwasów na nośniku mineralnym). Dzięki tej właściwości jest bardzo wydajnym produktem , gdyż stosuje się go jedynie 0,5 - 2kg na tonę paszy. 

306,45 zł
Zakwaszacz o najwyższym poziomie stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania w hodowli drobiu.

245,16 zł
Kompletny zestaw wszystkich witamin i aminokwasów egzogennych dla zwierząt hodowlanych.

72,36 zł
Kompletny zestaw wszystkich witamin i aminokwasów egzogennych dla zwierząt hodowlanych. 5 kg.

351,00 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3EK 1 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

91,80 zł
Dobry start od pierwszych dni życia - Vitamin AD3EK 5 kg to zestaw witamin niezbędnych na pierwsze dni życia zwierząt hodowlanych.

264,60 zł
Premiks Vitamin D3 + Minerals powinno stosować się już od pierwszego dnia życia kurcząt. Wspomaga system immunologiczny, nerwowy, budowę kośćca

464,40 zł
Witamina B wspomaga metabolizm komórkowy u zwierząt, baza wszystkich procesów w organizmie.

45,36 zł
Wspomaga metabolizm komórkowy, baza wszystkich procesów w organizmie

226,80 zł
Vitamin C Complete 1 kg to kombinacja witaminy C i źródeł energii. Stosować jako uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na witaminę C, a zwłaszcza w okresie stresu u zwierząt lub jego objawach, w momentach osłabienia organizmu i stanach chorobowych, a także w czasie przeciążenia fizycznego.

64,80 zł
Kombinacja witaminy C i źródeł energii

243,00 zł
Wspomaga sprawność fizjologiczną mięśni, układu krwionośnego i błon śluzowych

334,80 zł
EUROCID S jako mieszanka paszowa uzupełniająca do bezpośredniego mieszania z materiałami paszowymi oraz innymi mieszankami paszowymi stosowanymi w żywieniu drobiu i trzody chlewnej według określonego systemu dawkowania.

148,50 zł
Cid Miedź - mieszanka 7 kwasów organicznych(mrówkowy, propionowy, ortofosforowy, mlekowy, octowy, cytrynowy, jabłkowy) z aktywną miedzią w postaci płynnej.

257,04 zł

Te produkty mogą Cię zainteresować

Przejdź do góry