Stop Salmonella 5 kg

Nowy produkt

Selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami.

W magazynie

117,50 zł brutto.

23,50 zł za kg

Udostępnij:

Mieszanka Paszowa Uzupełniająca Stop Salmonella wspomaga zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed rozwojem bakterii toksynotwórczych. Poprzez jego stosowanie zapewniamy higienę systemu wodnego i promujemy korzystny rozwój mikroflory przewodu pokarmowego.

Finalną korzyścią dla hodowcy jest możliwość zwiększenia przyrostów masy ciała zwierząt, zmniejszenie zużycia paszy na 1kg przyrostu masy ciała, co bezpośrednio przekłada się na większą wydajność hodowli i lepszej jakości żywiec.

Charakterystyka substancji wchodzących w skład preparatu:

Kwas mrówkowy:

Jako najmocniejszy, a także charakteryzujący się bardzo silnym działaniem antybakteryjnym i przeciwko drożdżom, odgrywa znaczącą rolę w żywieniu. Dzięki obu tym kwasom można skutecznie chronić pojedyncze komponenty paszowe oraz mieszanki przed salmonellą.

Zastosowanie kwasu mrówkowego u młodych zwierząt prowadzi do poprawienia ich wydajności wzrostu. Przez obniżenie pH ilość bakterii typu E. Coli w paszy ulega redukcji, co prowadzi do ograniczenia ich nadmiernej ilości u zwierząt. Anion kwasowy wykazuje w przewodzie pokarmowym działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne, co prowadzi do zmniejszenia strat składników pokarmowych, a tym samym do optymalnego wykorzystania paszy. Prowadzi to do zmniejszenia problemów z trawieniem i częstotliwości występowania biegunek.

Kwas propionowy:

Ze względu na silne działanie przeciwgrzybiczne kwas propionowy szczególnie nadaje się do konserwacji mieszanek paszowych. Wykazuje wyraźne działanie antymikrobiologiczne.

Chroni pasze przed zapleśnieniem, redukuje ilość mikroorganizmów, przez co zabezpiecza je przed zagrzaniem się, zbrylaniem i stratami składników pokarmowych. Dzięki temu, że hamuje wzrost grzybów skutecznie zapobiega powstawaniu mikotoksyn.

Składkwas mrówkowy, kwas propionowy
Stosowanieod 0,5kg do 2,5kg na 1000l wody pitnej
Karencjanie obowiązuje
Opakowanie5 kg
Wskazaniastosować 3 dni przed badaniem na salmonellę oraz 2 dni przed planowanym ubojem
NAZWAStop Salmonella 5 kg

Napisz opinię

Stop Salmonella 5 kg

Stop Salmonella 5 kg

Selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami.

Eurocid Premium jest zakwaszaczem dla drobiu w formie sypkiej, o najwyższym możliwym poziomie koncentracji kwasów organicznych do uzyskania przy dzisiejszej światowej technologii (69% kwasów na nośniku mineralnym). Dzięki tej właściwości jest bardzo wydajnym produktem , gdyż stosuje się go jedynie 0,5 - 2kg na tonę paszy. 

452,25 zł
Zakwaszacz o najwyższym poziomie stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania w hodowli drobiu. Mieszanka paszowa uzupełniająca do bezpośredniego mieszania z materiałami paszowymi oraz innymi mieszankami paszowymi stosowanymi w żywieniu zwierząt według określonego systemu dawkowania. Łagodzi stany biegunkowe i...

329,18 zł
Mieszanka Paszowa Uzupełniająca Stop Salmonella, to selektywny preparat wspomagający zabezpieczenie przewodu pokarmowego przed bakteriami toksynotwórczymi.

372,38 zł
Zakwaszacz dla drobiu Pro Acid Pack Poultry o najwyższym poziomie stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania.

106,70 zł
Unicid 20 kg
0 Review(s)
UNICID - mieszanka paszowa uzupełniająca. Składa się z 4 kwasów organicznych w postaci płynnej, o bardzo silnej koncentracji i wysokim stopniu synergii poszczególnych składników. Celem skomponowania tego produktu była maksymalizacja efektu działania przy jednoczesnym minimalnym dawkowaniu.

140,40 zł
Wysoko skoncentrowana mieszanka paszowa uzupełniająca do konserwowania pasz.

198,72 zł

Te produkty mogą Cię zainteresować

Przejdź do góry