Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml

6444-56649

Nowy produkt

Olej z ostropestu Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno.  Do jego produkcji używa się wyłącznie nasion wysokiej jakości, co gwarantuje doskonały smak.

19,00 zł brutto.

Udostępnij:

Olej z ostropestu tłoczony na zimno

Skład: 

100%  olej z ziaren ostropestu, tłoczony na zimno.

Data przydatności – 12 miesięcy

Opis i zastosowanie:

Olej z ostropestu Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno.  Do jego produkcji używa się wyłącznie nasion wysokiej jakości, co gwarantuje doskonały smak. Olej z ostropestu ma jasny, słomiany kolor. Jest delikatny, a jego aromat może przypominać nutę ziołową.

Olej z ostropestu można używać do bezpośredniego spożycia. Jest też świetnym dodatkiem do surówek i sałatek, jaj na twardo, sosów i dipów. Dobrze komponuje się z pieczonymi buraczkami. Należy jednak pamiętać, aby stosować go wyłącznie na zimno.

Olej z ostropestu należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z ograniczonym dostępem światła słonecznego. Możliwy osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym. Poszczególne partie mogą różnić się od siebie walorami smakowym, odcieniem i aromatem, lecz nie wpływa to na jego jakość ani skład.

Napisz opinię

Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml

Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml

Olej z ostropestu Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno.  Do jego produkcji używa się wyłącznie nasion wysokiej jakości, co gwarantuje doskonały smak.

Olej lniany tłoczony na zimno 500ml Promocja!
Olej lniany Oliwia Kaszubska jest tłoczony na zimno w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Do jego produkcji używane są jedynie wysokiej jakości ziarna lnu co zapewnia wysoką zawartość naturalnych składników odżywczych, oraz kwasów omega.

15,90 zł
Olej rzepakowy Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno. Jest to bogate źródło cennych składników odżywczych, oraz naturalnych kwasów tłuszczowych . Do jego tłoczenia używamy wyłącznie wysokiej jakości bezerukowych nasion rzepaku.

15,00 zł
Olej konopny to produkt pozyskiwany z nasion konopi siewnej (cannabis sativa). Tłoczy się go na zimno ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian tych nasion.  Smak oleju konopnego jest subtelny, przypomina delikatnie smak orzechowy.

23,90 zł
Olej rydzowy Oliwia Kaszubska to tłoczony na zimno, nierafinowany olej produkowany wyłącznie z polskich ziaren lnicznika siewnego.  Olej z lnianki charakteryzuje się delikatnym smakiem i jasnym kolorem. Można go stosować jedynie na zimno.

9,90 zł
Olej z czarnuszki Oliwia Kaszubska to produkt tłoczony na zimno, nierafinowany. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), oraz składników odżywczych. C harakteryzuje się mocnym, korzennym smakiem i aromatem, oraz ciemnym bursztynowym kolorem.

29,90 zł

Te produkty mogą Cię zainteresować

Przejdź do góry