Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 250ml

20A3-69888

Nowy produkt

Olej z wiesiołka Oliwia Kaszubska jest olejem nierafinowanym, tłoczonym na zimno o łagodnym smaku, delikatnym zapachu i złocistej barwie. Można stosować go do bezpośredniego spożycia, jak również jako dodatek do potraw zimnych.

37,00 zł brutto.

Udostępnij:

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno

Skład: 

100%  olej z ziaren wiesiołka, tłoczony na zimno.

Data przydatności – 12 miesięcy

Opis i zastosowanie:

Wiesiołek to niepozorna roślina pochodząca z Ameryki Południowej, jednak w dzikiej formie występuje w wielu miejscach na całym świecie, także w Polsce. Olej z wiesiołka Oliwia Kaszubska jest olejem nierafinowanym, tłoczonym na zimno o łagodnym smaku, delikatnym zapachu i złocistej barwie.

Można stosować go do bezpośredniego spożycia, jak również jako dodatek do potraw zimnych.  Jest doskonały do sałatek i surówek, serów, past i pieczywa.
Oleju z wiesiołka nie należy podgrzewać

Olej z wiesiołka należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z ograniczonym dostępem światła słonecznego. Możliwy osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym. Poszczególne partie mogą różnić się od siebie walorami smakowym, odcieniem i aromatem, lecz nie wpływa to na jego jakość ani skład.

 

Napisz opinię

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 250ml

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 250ml

Olej z wiesiołka Oliwia Kaszubska jest olejem nierafinowanym, tłoczonym na zimno o łagodnym smaku, delikatnym zapachu i złocistej barwie. Można stosować go do bezpośredniego spożycia, jak również jako dodatek do potraw zimnych.

Olej lniany tłoczony na zimno 500ml Promocja!
Olej lniany Oliwia Kaszubska jest tłoczony na zimno w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Do jego produkcji używane są jedynie wysokiej jakości ziarna lnu co zapewnia wysoką zawartość naturalnych składników odżywczych, oraz kwasów omega.

15,90 zł
Olej rzepakowy Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno. Jest to bogate źródło cennych składników odżywczych, oraz naturalnych kwasów tłuszczowych . Do jego tłoczenia używamy wyłącznie wysokiej jakości bezerukowych nasion rzepaku.

15,00 zł
Olej konopny to produkt pozyskiwany z nasion konopi siewnej (cannabis sativa). Tłoczy się go na zimno ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian tych nasion.  Smak oleju konopnego jest subtelny, przypomina delikatnie smak orzechowy.

23,90 zł
Olej rydzowy Oliwia Kaszubska to tłoczony na zimno, nierafinowany olej produkowany wyłącznie z polskich ziaren lnicznika siewnego.  Olej z lnianki charakteryzuje się delikatnym smakiem i jasnym kolorem. Można go stosować jedynie na zimno.

9,90 zł
Olej z czarnuszki Oliwia Kaszubska to produkt tłoczony na zimno, nierafinowany. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), oraz składników odżywczych. C harakteryzuje się mocnym, korzennym smakiem i aromatem, oraz ciemnym bursztynowym kolorem.

29,90 zł
Olej z ostropestu Oliwia Kaszubska jest nierafinowany, tłoczony metodą na zimno.  Do jego produkcji używa się wyłącznie nasion wysokiej jakości, co gwarantuje doskonały smak.

19,00 zł

Te produkty mogą Cię zainteresować

Przejdź do góry