INNE 

Inne produkty niezbędne do hodowli

Każda hodowla wymaga zastosowania specjalistycznych produktów. Tylko dzięki nim możliwe jest utrzymywanie odpowiednich warunków pracy, a codzienne obowiązki stają się znacznie łatwiejsze. Zadbaliśmy więc o to, aby w kategorii Inne dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych narzędzi. Produkty, które znajdziesz w naszy...

Inne produkty niezbędne do hodowli

Każda hodowla wymaga zastosowania specjalistycznych produktów. Tylko dzięki nim możliwe jest utrzymywanie odpowiednich warunków pracy, a codzienne obowiązki stają się znacznie łatwiejsze. Zadbaliśmy więc o to, aby w kategorii Inne dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych narzędzi. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, zapewnią komfort i zabezpieczą zarówno Ciebie, jak i Twoje zwierzęta przed szkodliwymi czynnikami.

Co można znaleźć w kategorii Inne?

W zakładce Inne umieściliśmy wszystkie produkty, które również są bardzo ważne, ale z pewnych względów nie udało nam się ich nigdzie zaklasyfikować. Znajdziesz tu między innymi rękawice ochronne dla zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia dłoni. Bardzo wytrzymałe, a jednocześnie zapewniające doskonałą manualność. Koniec z odciskami i licznymi zabrudzeniami. Posiadając ten produkt, odporny jesteś nawet na kwasy, oleje czy detergenty. W asortymencie rękawice dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, przez co z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Są tutaj też różnorodne środki do dezynfekcji o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych. Specjalnie opracowana formuła dopuszcza ich stosowanie w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Nie wypada też nie wspomnieć o nawozach dolistnych do dokarmiania roślin oraz zakwasza czach do paszy, z którymi unikniesz rozwoju pleśni i mikotoksyn. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza podczas ich dłuższego przechowywania.

Więcej
na stronie
Preparat dezynfekcyjny na bazie stabilizowanego kwasu nadoctowego

659,86 zł
Preparat dezynfekcyjny na bazie jodu, działa bakterio, grzybo i wirusobójczo

443,97 zł
Zakwaszacz o najwyższym poziomie stężenia kwasów, to idealne połączenie efektywności działania z ekonomią stosowania w hodowli drobiu. Mieszanka paszowa uzupełniająca do bezpośredniego mieszania z materiałami paszowymi oraz innymi mieszankami paszowymi stosowanymi w żywieniu zwierząt według określonego systemu dawkowania. Łagodzi stany biegunkowe i podbiegunowe.

329,18 zł
Preparat dezynfekcyjny na bazie aktywnego chloru

227,98 zł
Alkaliczny preparat pianowy z aktywnym chlorem

332,10 zł
Brak magazynie
Preparat dezynfekcyjny na bazie stabilizowanego 5% kwasu nadoctowego

370,87 zł
Alkaliczny preparat pianowy z aktywnym chlorem bezpieczny dla metali lekkich

467,40 zł
Preparat dezynfekcyjny na bazie nadtlenku wodoru

266,02 zł
Preparat do mycia i dezynfekcji rąk

248,41 zł
Mydło do mycia rąk

222,43 zł

Soft Care Med

0 Review(s)
Dezynfekant do rąk Opakowanie 6x800ml

379,49 zł
Folia wielowarstwowa do sianokiszonek

275,00 zł
Brak magazynie
Cid Miedź - zakwaszacz płynny z dodatkiem miedzi. Mieszanka 7 kwasów organicznych(mrówkowy, propionowy, ortofosforowy, mlekowy, octowy, cytrynowy, jabłkowy) z aktywną miedzią w postaci płynnej.

17,98 zł
Rękawice ochronne wykonane z poliestru, powlekane nitrylemzakończone ściągaczem wykazują bardzo dużą elastyczność oraz świetnie dopasowują się do dłoni zapewniają manualność oraz doskonałe czucie trzymanego przedmiotu nitryl zwiększa odporność na smary i oleje sprawdzają się w miejscach, gdzie następuje kontakt z wyżej wymienionymi substancjami wykorzystywane do ogólnych prac mechanicznych dobrze dopasowują się do kształtu dłoni rozciągliwe i elastyczne

1,60 zł
Widoczne 1 - 15 z 21 produktów

Przejdź do góry