KONIE 

Produkty dla hodowców koni, czyli sposoby na odpowiednie zbilansowanie diety

Wyhodowanie dobrego i zdrowego konia nie jest łatwe, jednak całkiem możliwe. Wymagany jest jednak ogrom wiedzy i zastosowanie odpowiedniego żywienia. Wiemy, jak ważne jest to, aby było w pełni naturalne i zdrowe, dlatego zadbaliśmy o to, aby dostarczyć produkty zapewnia...

Produkty dla hodowców koni, czyli sposoby na odpowiednie zbilansowanie diety

Wyhodowanie dobrego i zdrowego konia nie jest łatwe, jednak całkiem możliwe. Wymagany jest jednak ogrom wiedzy i zastosowanie odpowiedniego żywienia. Wiemy, jak ważne jest to, aby było w pełni naturalne i zdrowe, dlatego zadbaliśmy o to, aby dostarczyć produkty zapewniające jak najlepsze zbilansowanie diety. Dzięki nim stworzysz paszę dostosowaną do potrzeb zdrowotnych i żywieniowych każdego konia. Komponenty paszowe dla koni to znakomite uzupełnienie diety przeznaczone dla wszystkich ras w każdym wieku.

Dieta a konie, czyli dlaczego odpowiednie komponenty paszowe są aż tak ważne?

Konie powinny otrzymywać wartościowe i bezpieczne pasze. Dostarczanie dużej zawartości niezbędnych substancji odżywczych przekłada się bowiem na wspaniałe zdrowie i dobrą kondycję. W tej kategorii znajdziesz serię produktów żywieniowych, która poprawi ogólną sprawność Twojego konia. Możesz z nich korzystać niezależnie od osiągniętego przez zwierzę etapu rozwoju. Bardzo dobra jakość i przyswajalność przekładają się na dostarczenie odpowiedniej ilości wymaganej energii. Jest to bardzo ważne zwłaszcza przy intensywnych treningach. Bogactwo substancji odżywczych wywiera natomiast korzystny wpływ na sierść, wzmocnienie rogu kopytowego oraz poprawę perystaltyki jelit. To z kolei skutecznie wspomaga procesy trawienne układu pokarmowego. Nie czekaj do jutra, tylko już dziś zajrzyj do zakładki Konie. Zadbaj o to, aby dieta Twoich zwierząt była odpowiednio zbilansowana, a będziesz mógł się cieszyć ich zdrowiem i dobrą kondycją przez długie lata.

Więcej

OLEJ LNIANY 5L

0 Review(s)
Olej lniany z pierwszego tłoczenia na zimno, produkcji polskiej charakteryzującym się najkorzystniejszym stosunkiem kwasów Omega3 do Omega6. Każdy właściciel koni pragnie dla swojego „przyjaciela” dobierać jak najlepsze produkty w jego żywieniu. Olej lniany stosowany w  żywieniu koni jest coraz  bardzo powszechny. Piękna i lśniąca sierść jeden z efektów stosowania oleju lnianego ale również energia dla koni przy intensywnym treningu. Jak wiadomo tłuszcz jest wysokokaloryczny  i jest strawny w 70-80% a pozostała część przyswajalna i wykorzystana przez organizm.

98,00 zł

Makuch lniany

0 Review(s)
MAKUCH LNIANY Materiał paszowy   Pasza wysokoenergetyczna z makuchu lnianego to doskonałe źródło energii

67,70 zł
Makuch z czarnuszki wspiera układ odpornościowy.    Właściwości:Posiada działanie antyalergiczne,Działanie przeciwgrzybiczne, antybakteryjne, antywirusowe, przeciwpasożytniczneWspomaga proces trawienia przewodu pokarmowego,Zmniejsza ilość komórek somatycznychDziałanie przeciwzapalnie

324,00 zł
Widoczne 1 - 3 z 3 produktów

Przejdź do góry