Thermo Control 1 kg

Nowy produkt

Pomaga niwelować skutki wysokich temperatur, wspomaga przeciwdziałanie odwodnieniu organizmu.

46,17 zł brutto.

-5%

48,60 zł brutto.

46,17 zł za kg

Share:

Wysokie temperatury bezpośrednio mogą wpływać na brak apetytu u drobiu, w konsekwencji wystąpi mniejsze pobieranie paszy, mniejsze przyrosty masy ciała, wydłużenie okresu tuczu, co negatywnie wpływa na wynik ekonomiczny hodowli.

Wysokiej jakości produkt izotoniczno - energetyczny idealnie spełni swoją funkcję w zakresie wsparcia walki ze skutkami wysokich temperatur oraz wspomagania organizmu w przeciwdziałaniu odwodnieniu, polepsza również pobieranie paszy u ptaków.

Hodowcy mający na uwadze powyższe determinanty wybierają mieszankę paszową uzupełniającą Thermo Control, aby mieć pewność, że robią wszystko, aby zwierzęta były bezpieczne i zdrowe, a opłacalność hodowli była na najwyższym poziomie.

SkładSód,potas, magnez, glukoza, betaina, witamina C, fosfor, wapń, stabilizator
Stosowanie 0,5 - 1kg /1000l wody pitnej, 8 - 10h dziennie
Karencjanie obowiązuje
Opakowanie1,5 kg
WskazaniaW okresie wysokich temperatur, w stanie przegrzania organizmu, a zwłaszcza w sytuacji, gdy wentylacja okazuje się niedostateczna. Wspomagająco w stanach biegunkowych i kilka dni po ustaniu biegunek. Polecany w miesiącach letnich i wiosennych.

Napisz opinię

Thermo Control 1 kg

Thermo Control 1 kg

Pomaga niwelować skutki wysokich temperatur, wspomaga przeciwdziałanie odwodnieniu organizmu.

Vitamin C Complete 1 kg to kombinacja witaminy C i źródeł energii. Stosować jako uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na witaminę C, a zwłaszcza w okresie stresu u zwierząt lub jego objawach, w momentach osłabienia organizmu i stanach chorobowych, a także w czasie przeciążenia fizycznego.

64,80 zł
Kombinacja witaminy C i źródeł energii

243,00 zł

Te produkty mogą Cię zainteresować

Przejdź do góry